Gomex

AHA Mura Boban Tolić Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot
Sport

Objavljeno 17.09.2019. | objavio Plusonline

0

Gnjilanu derbi, Mladost remijem do prvog mesta

Okružna liga Pirot

3. kolo

Gnjilan-Senjak   3:1

Velika borba i puno uzbuđenja u derbiju kola. U prelepom ambijentu stadiona u Gnjilanu, fudbaleri domaćeg kluba, i do prošle nedelje vodećeg Senjaka, odigrali su odličan meč na nivou višeg ranga. Gnjilan je zasluženo pobedio sa 3:1 i preuzeo drugu poziciju od Mladosti, koja je remijem protiv Sloge smenila Senjak na liderskoj poziciji, sa istim brojem bodova, kao i drugoplasirani Gnjilčani.

Sudijska trojka sa igračima Gnjilana i Senjaka

Pored pomenutih ekipa pažnju zaslužuju i dva kluba, koji do prošlog kola nisu imali nijedan osvojen bod. „ Vladimir Durković“ i Zvezda su kao domaćini savladali svoje rivale i upisali prve jesenje „ trojke“, dok je Dragoš protiv Berilovčana pretrpeo i treći poraz od starta sezone.

Nakon novog neuspeha, klub iz Radinog Dola je ostao na poslednjem mestu kao jedini, do ovog trenutka, sa „ nulom“ u bodovnom saldu.

Kuriozitet proteklog kola je svakako, da su domaćini pobedili goste na pet susreta, a jedini remi zabeležen je, kao što smo napomenuli, između Sloge i komšija iz Poljske Ržane. Strelci su i ovog puta bili raspoloženi, na 6 utakmica postigli su 25 golova, i zadržali prosek sa šest pogodaka, po meču.

Rezultati trećeg kola: Zvezda – Napredak 3:2, Spartak – Padež 2:1, Sloga – Mladost (PR) 2:2, Željuša – Zadrugar 7:0, Vladimir Durković – Dragoš 2:0 i Gnjilan – Senjak 3:1.

Četvrto kolo ( narednog vikenda): Napredak – Senjak,Zadrugar – Vladimir Durković i Zvezda – Spartak ( 21.09), Dragoš – Gnjilan, Mladost – Željuša i Padež – Sloga ( 22.09). Svi igraju od 16 časova.

Tekst i foto: Sloba Jovanović

3.kolo

Rezultati

14/15.09.2019

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.09.2019 16:00 Zvezda 5 : 1 Napredak
15.09.2019 16:00 Spartak 2 : 1 Padež
15.09.2019 16:00 Sloga 2 : 2 Mladost
15.09.2019 16:00 Željuša 7 : 0 Zadrugar
14.09.2019 16:00 Vladimir Durković 2 : 0 Dragoš
15.09.2019 16:00 Gnjilan 3 : 1 Senjak

15.09.2019 21:09 (dj)

Tabela

Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Mladost 3 2 1 0 9 6 +3 7
2 Gnjilan 3 2 1 0 5 2 +3 7
3 Senjak 3 2 0 1 9 3 +6 6
4 Željuša 3 2 0 1 11 7 +4 6
5 Spartak 3 2 0 1 7 5 +2 6
6 Sloga 3 1 2 0 7 6 +1 5
7 Padež 3 1 1 1 8 6 +2 4
8 Zvezda 3 1 0 2 9 10 -1 3
9 Vladimir Durković 3 1 0 2 2 5 -3 3
10 Napredak 3 0 2 1 4 8 -4 2
11 Zadrugar 3 0 1 2 3 12 -9 1
12 Dragoš 3 0 0 3 5 9 -4 0

4.kolo

Sledeće kolo

21/22.09.2019

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.09.2019 16:00 Napredak : Senjak 000
22.09.2019 16:00 Dragoš : Gnjilan
21.09.2019 16:00 Zadrugar : Vladimir Durković
22.09.2019 16:00 Mladost : Željuša
22.09.2019 16:00 Padež : Sloga
21.09.2019 16:00 Zvezda : Spartak

 

Tagovi:



Komentari su zatvoreni.

Back to Top ↑

  • Prijatelji Plus radija i portala Plusonline