24. avgust 2014. 08:14 Sport Pirot Plus Online

Liga Regiona Istočne Srbije

1.kolo, podmladak

Svilajnac Radnički - Radnički Pirot 2:4 (0:2)

Radnički Pirot: Djordjević, Rančić, (Ćirić), Pešić, (Petrović), Vasić, Marinkov, Dimitrov, D.Mančić, Spasić, L.Manić, Apostolović, N Ćirić (N. Mancic)

Dobra igra nove generacije mladih fudbalera pirotskog Radničkog. Sa novim trenerom, internacionalcem Radivojem Manićem, "mladi beli" ušli su u prvenstvo sa ciljem da pokušaju da isprave nepravdu iz prošle sezone, kada je jedna talentovana generacija podmlatka Radničkog nezasluženo ispala iz Lige.

Veoma brzo, za sedam minuta, mladi pirotski fudbaleri na početku poveili su sa 2:o. Najpre je u 3.minutu Lazar Manić postigao prvi gol, a 4 minuta kasnile Miloš Spasić je iz penala povećao na 2:0.

U drugom poluvremenu, u 55. minutu posle dobre kombinacije Apostolović je postigao treći gol. Domaći su 5 minuta kasnije posle kornera smanjili na 3;1. Posle gola, pirotski tim nastavio je da igra dobro, Stvoreno je jos nekoliko povoljnih prilika. U 75.minutu Andreja Apostolović postigao je svoj drugi pogodak i povećao vodjstvo na 4:1. U sledećem minutu domaći smanjuju na 4:2,

Još jedna talentovana generacija radni;kog, koju trenira internacionalac Rade Manić, a predvode već prvotimci Darko Vasić Miloš Spasić, Dušan Manić i Andreja Apostolović prvom pobedom skrenula je pažnju i najavila visoke domete. Treba reći da su ,,mladi beli,, postigli četiri pogotka, a da su mogli da postignu još toliko!

Za početak dobro, da verujemo da je serija pobeda započela !