Gomex

AHA Mura Boban Tolić Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot
Sport

Objavljeno 14.03.2018. | objavio Plusonline

0

Slede brojna takmičenja učenika sportista. Prvi startuje Lazar Golubović, Ekonomska škola u Smederevu na Državnom prvenstvu u karateu. Potom “Tri na tri” košarka, mali fudball, gimnastika…

Narednih dana bogat program takmičenja učenika sportista. Jovica Jovanović iz Saveza za školski sport, poslao nam je detalje programa: 

   U subotu u Smederevu, državno prvenstvo za učenike u karateu. Učestvuje Lazar Golubović, Ekonomska škola.

   U ponedeljak 19.marta Gradsko prvenstvo u basketu,, Tri na tri,, za srednje škole, Hala Kej 18:30minuta.

    U četvrtak i petak 22.i 23.marta Državno prvenstvo u košarci za učenice srednjih škola u Paraćinu.  Učestvuje ekipa Gimnazije.  

    U ponedeljak 26.marta počinje mali fudbal Gradsko prvenstvo za osnovne škole , Hala Kej 18:30 minuta.

     U utorak 27.marta Državno prvenstvo u gimnastici za mušku kategoriju u Pirotu, Hala Kej  . Kako nije bilo medjuokružnog takmičenja, plasirali su se učenici osnovnih i srednjih đškola iz Pirota.

     U sredu 28.marta Državno prvenstvo u gimnastici za žensku kategoriju u Pirotu, Hala Kej

     U četvrtak 29.marta Okružno prvenstvo za srednje škole u basketu,,Tri na tri,, u Dimitrovgradu u 10 časova.

ПРИЈАВА ЗА СПОРТСКУ ГИМНАСТИКУ (женске категорије)

Категорија: ученице годиште 2007-2010  
Назив школе: ОШ 8.СЕПТЕМБАР  из Пирота
Састав екипе
Име и презиме, разред
1 Дајана Живковић                               II  Вођа екипе:
2 Хелена Манић                                  II  Проф.Зоран Јоцић
3 Луна Јордановић                             II  Вође појединки:
4 Ива Стојановић                               IV  Душанка Ђорђевић, Синиша Ненчић
Појединац
Име и презиме, разред Назив школе Општина
1.  Мила Николић                               IV  ОШ 8.Септембар  Пирот
2.  Леа Ћирић                                       IV  ОШ Душан Радовић  Пирот
Категорија: ученице годиште 2006-2005  
Назив школе:  ОШ 8.СЕПТЕМАБАР из  Пирота
Састав екипе
Име и презиме, разред
1  Милица Голубовић                         VI  Вођа екипе:
2  Николина Илић                               VI  Проф.Зоран Јоцић
3  Милица Младеновић                      VI  Вођа појединки:.Весна Васић Вук Караџић , Душанка Ђорђевић 8.септембар
4  Мила Ђурић                                      V
Појединац
Име и презиме, разред Назив школе Општина
1.  Нађа Ђорев                                        VI  ОШ Вук Караџић  Пирот
2.  Анђела Младеновић                        VI ОШ 8.Септембар  Пирот
Категорија: ученице годиште 2003-2004  
Назив школе:  ОШ ВУК КАРАЏИЋ        из  Пирота
Састав екипе
Име и презиме, разред
1  Емилија Николић                           VIII  Вођа екипе:
2  Мила Симоновић                            VII Проф.Весна Васић
3 Леа Стефановић                               VII  Вође појединки – /
Појединац
Име и презиме, разред Назив школе Општина
1.    /  
2.    /
Категорија: ученице сш. годиште 1998-2001  
Вође појединки – проф Милан Миланов Економска школа
Појединke
Име и презиме, разред Назив школе Општина
1.  Нађа Панић                                      I   Економска школа  Пирот
Пријаву подноси координатор Округа
                                              М.П                         ИД број _________________

 

ПРИЈАВА ЗА СПОРТСКУ ГИМНАСТИКУ (мушке категорије)

Категорија: ученици годиште 2006-2009  
Назив школе:  OШ 8.СЕПТЕБАР из Пирота
Састав екипе
Име и презиме, разред
1  Никола Поповић                             IV  Вођа екипе:
2  Андрија Петровић                          IV  Проф.Зоран Јоцић
3  Матеја Спасић                                 III  Вође појединаца: проф.Мирољуб Ранчић Свети Сава , проф.Синиша Ненчић Д.Радовић
4  Петар Лилић                                    III
Појединац
Име и презиме, разред Назив школе Општина
1.  Немања Видојковић                      IV  ОШ Душан Радовић  Пирот
2.  Вук Алексић                                    III  ОШ Свети Сава  Пирот
Категорија: ученици годиште 2004-2005  
Назив школе:  ОШ СВЕТИ САВА из  Пирота
Састав екипе
Име и презиме, разред
1  Михајло Милошевић                      VI  Вођа екипе:
2  Немања Манић                                VI  Проф.Мирољуб Ранчић
3  Вања Петровић                                VI  Вође појединаца  проф.Весна Васић
4.  Алекса Тодоровић                            V
Појединци
Име и презиме Назив школе Општина
1. Марко Ранчић                                 V  ОШ Вук Караџић  Пирот
2. Милош Ранчић                                V  ОШ Вук Караџић  Пирот
Категорија: ученици годиште 2003-2004  
Назив школе: ___________________________________ из ___________________
Састав екипе
Име и презиме, разред
1   /  Вођа екипе:
2   /  ________________________________
3   /  Вођа појединца:Синиша Ненчић, Душанка Ђорђевић
4   /
Појединац
Име и презиме, разред Назив школе Општина
1. Никола Савић                      VII ОШ Душан Радовић Пирот
2. Јани Делале                           VII ОШ 8.Септембар Пирот
Категорија: ученици сш. годиште 1999-2002  
Назив школе:
Састав екипе
Име и презиме, разред
1  /  Вођа екипе:
2  /
3  /  Вође појединца: Јотев Небојша
4   /
Појединац
Име и презиме, разред Назив школе Општина
1.  Алекса Коп                                       III Гимназија ,,Кирило и Методије” Димитровград
Пријаву подноси координатор Округа
                                              М.П                         ИД број _________________

 

 

 

 

 

 

Tagovi: ,



Komentari su zatvoreni.

Back to Top ↑

  • Prijatelji Plus radija i portala Plusonline