AHA Mura Branislav Kostić Direkcija za izgradnju Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje ORK Pirot Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot

Super B liga

7.kolo

Požarevac:  ŽRK Požarevac  – ŽRK Pirot 22:19 (12:11)

ŽRK Pirot: Dinčić,Tošić,  D.Jovanović, Savić 1 , Ćirić, Selena Tančić,  Simona Tančić 4,  Kričak 5,  J.Kostić,  Milojić 3, Antić 3, Marković 4, Djordjević 4, Antić, Z.Kostić, Marković 2

Rukometašice Pirota propustile su priliku da u meču dva ravnopravn rivala, osvoje prve bodove na gostovanju.

Tokom meča ekipe su se smenjivale u vodjstvu.  Gošće su ,,vodile igru,,  u prvom poluvremenu, češće bile u prednosti i poluvreme dobile golom prednosti.

U nastavku, ista slika sve do 43.minuta kada su domaće rukometašice izjednačile na 17:17. U 49.minutu Požarevljanke su preuzele vodjstvo i nisu dozvolile Piroćankama da ih stignu.

U 55.minutu Požarevac je imao najubedljivije vodjstvo od 21:18, što je do kraja sačuvano.

1 Vrbas 6 6 0 0 183 112 +71 1 1 1 1 1 12
2 Minaqua 6 6 0 0 200 137 +63 1 1 1 1 12