Plus Online Android

AHA Mura Branislav Kostić Direkcija za izgradnju Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje ORK Pirot Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot
Sport

Objavljeno 13.11.2017. | objavio Plusonline

0

Rukometaši Pirota konačno kompletniji i bolji od protivnika !

Prva liga Istok

7.kolo

Pirot : ORK Pirot  – RK Jastrebac Blace      30:27 (17:14).

ORK Pirot: Ivanković , Đurić P, Mitrović, Lilić, Cvetković  10, Nikolić 1, Gogov  7, Stojanović, Živković, Petrović  2, Kostić, Jelić, Gligorijević 3, Aleksić 7.

Najbolji igrač  utakmice  Stefan Aleksić  ORK Pirot.

   Rukometaši Pirota konačno su igrali u jačem sastavu, sa nekoliko iskusnijih igrača i to se odrazilo na igru i rezultat.

    Pirotski tim igrao je bolje u odbrani, napad je funkcionisao efikasnije i organizovanije i pobeda nije izostala.   

     Veliki hendikep za ekipu Pirota je bila povreda  Mladena Nikolića , sredinom prvog poluvremena.

    Dobrim odbranama golman  Mitar  Stojanović pokazao je da će biti jedan od oslonaca ekipe u daljem takmičenju. Dobrom igrom i realizacijom istakli su se  Dimitrije Cvetković  i Mišel Gogov.

Datum | Vreme Domaćin Rez Gost  
12.11.2017 20:00

Rtanj

28 : 26

Paraćin

 
12.11.2017 19:00

Vlasotince

34 : 37

Žitorađa

 
12.11.2017 19:00

Pirot

30 : 27

Jastrebac

 
12.11.2017 18:00

ORK Bor

42 : 13

Progres

 
11.11.2017 19:00

Aleksinac

28 : 27

BSK Heba

 
12.11.2017 19:00

Radnički

30 : 27

Hisar

 
 
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1  

Žitorađa

7 7 0 0 14
2

Rtanj

7 6 0 1 12
3

ORK Bor

6 5 0 1 10
4

Vlasotince

7 5 0 2 10
5  

Aleksinac

6 4 0 2 8
6

Radnički

7 3 0 4 6
7  

BSK Heba

7 3 0 4 6
8

Paraćin

7 3 0 4 6
9

Hisar

4 1 0 3 2
10  

Jastrebac

6 1 0 5 2
11  

Pirot

7 1 0 6 2
12  

Progres

7 0 0 7 0
8.kolo
Sledeće kolo
18/19.11.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost  
18:00

Pirot

:

Rtanj

 
18:00

Progres

:

Paraćin

 
18:00

Aleksinac

:

BSK Heba

 
18:00

Radnički

:

ORK Bor

 
18:00

Vlasotince

:

Žitorađa

 
18:00

Hisar

:

Jastrebac

 

Tagovi:



Komentari su zatvoreni.

Back to Top ↑