AHA Mura Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje ORK Pirot OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot

Radnički: Perić, Stojković, Nikolić, Petrović, B.  Mančić, Stamenković ( Tolić), Petrov  (Selimović), Ristov  ( Ćirić), M. Mančić, Dimitrov, Momić.

Rezerve: Pešić, Penčić, Tolić, Apostolović, Selimović, Djurić i Ćirić.

Balkanski: Milcev, Sokolov, Stanojev, Ivanov, B.Vasov, Markov, Milev, Mladenovic, Jovanovic, S.Vasov, Kustrimovic

Rezerve: Disic, Kocev, Rangelov, B. Ivanov

Dan za kup utakmice u Pirotskom okrugu. Komsijski derbi koji je uvek bio interesantan, cesto i rezultatsk neizvestan.

Desetak minuta igre, Radnicki nadmocniji, bez prilika za gol.

Dobra igra oba tima u prvom delu donela je dve prilike za goste (Stanojev i Sokolov) ali i seriju dobrih akcija koje su imali Petrov, Momic i Dimitrov.
U 30. minutu, posle centarsuta sa desne strane Stamenkovic je sutirao i glavom i lobovao Milceva.
30. minut Goool Stamenkovic 1:0
U poslednjm minutima prvog dela, Petrov je sutirao, lopta je pogodila nekoga u odbrani Dimitrovgradjana lobovala Milceva i zavrsila u mrezi.
42. minut Goool Petrov 2:0

U nastavku serija golova. Najpre je Dimitrov pobegao po desnoj strani usao u sesnaesterac i sa desetak metara ciljao u gol.
48. minut Gool Dimitrov 3:0
Bane Ivanov pet minuta kasnije iz blizine ubacuje loptu u gol.
53. B. Ivanov Goool 3:1
Domaci nastavljaju da atakuju na gol Dimitrovgradjana i za dva minuta postizu jos dva gola.
65. minut Ciric 4:1
66. minut Dimitrov 5:1
75. minut Gool Kustrimovic 5:2

Lužnica je drugi finalista, savladala je sa 5:1  u Beloj Palanci, ekipu Jedinstva .