19. oktobar 2017. 09:00 Sport Pirot Plus Online

Razvojna liga– Jug

10.kolo

Jedinstvo 2014 – Morava 5:2 ( 4:1)

Jedinstvo: Georgiev, Pejčić, Zlatanov, Stavrov, Đorđević, N.Vasov, Ivković, Ćirić ( Janaćijević), Džunić ( Ivanov), Trajković, Pančev ( Arizanović).

Posle pobede nad vršnjakinjama Mašinca dva dana ranije u Nišu sa 5:0 ( 4:0), golovima Anastasije Ćirić ( 2), Nine Vasov, Tamare Trajković i Maše Džunić, juniorke Jedinstva su ugostile Moravu iz Žitkovca. I na ovoj utakmici su sve rešile već u prvom poluvremenu kada su povele sa 4:0, strelci su bili Ćirićeva i Tamara Trajković po 2 puta i kapiten Nina Vasov, iz penala.

Mlađe fudbalerke našeg kluba pokazuju da se nalaze u dobroj formi, i sada očekuju da do kraja jesenjeg dela, zabeleže još neku „ četvorku“ i „ peticu“. Novu priliku imaju već na nedeljnom gostovanju u Knjaževcu, protiv istoimenog domaćina.

**********************************

Anja Mladenov odlučila pobednika

Druga liga– Jug

1. kolo

Knjaževac 2015 – Jedinstvo 2014 0:1 ( 0:1)

Jedinstvo: Tolić, Stamenović, Anja Mladenov, Stančić, Najdanović, Zemljić (Stojanović), Rančić, Petrović, Janković, Ana Mladenov, Nikolić.

Dugo su čekale na novu drugoligašku pobedu. Seniorke Jedinstva su posle sedam kola zabeležile novu pobedu, i to protiv istog rivala. Na prošlonedeljnom gostovanju u Knjaževcu savladale su istoimeni klub sa 1:0, iako je domaćin nastupio sa deset igračica. Drugu jesenju pobedu izabranicama Dejana Pančića donela je Anja Mladenov u 18.minutu iz lepo pripremljene akcije.

Naše fudbalerke su se zasluženo radovale na povratku iz grada na Timoku (na slici), i sada ih očekuje veliko iskušenje u nedelju protiv lidera na tabeli, Kolibrija u Kuršumliji.

Tekst: Sloba Jovanović