AHA Mura Boban Tolić Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje OŠ "8. septembar" Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo Zoran Nikolic ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot

Pirot: Radnički – Sloboda Užice 0:0
Sudija: Denis Trailović (Zaječar)
Radnički: Ilić 7, Davidović 7, Ćirić 7, B.Boškov 7, Nikolić 7, Vlajković 7, Petrov 8, Selimović 6 (N. Mančić 7), Todorović 7 (Manić 6), Đurić – (Ilić 6), Kuštrimović 7 (Aleksić -)

Igrač utakmice: Nikola Vasiljević (Sloboda Point)

Umesto da napune mrežu Užičana mladi fudbaleri Radničkog osvojili su samo bod. Ogromna žela i nedostatak iskustva kao i odlične odbrane golmana Nikole Vasiljevića razlog su što fudbaleri Slobode nisu otputovali u Užice sa najmanje šest golova u mreži.

Gosti su bolje “otvorili” meč, imali nekoliko prilika, golman Ilić je dobro intervenisao. Slobodi je zbog čiste ofsajd pozicije u 6.minutu poništen gol. Radnički je u dva navrata zapretio preko Kuštrimovića, ali bez završnice.

Drugi deo prvog poluvremena pripao je domaćinu. Dve dobre akcije Todorovića i Kuštrimovića, ovaj drugi je šutirso ali užički golman postaje pravi junak prvog dela. Dobro je ciljao glavom Todorović, ali golman Vasiljević iz gornje ugla izbacuje loptu u korner.
Levi bek Božidar Ćirić napravio je najbolju akciju u prvom poluvremenu, nanizao četvoricu igrača u šesnaestercu, ali je ponovo Vasiljević iz donjeg desnog ugla poslao loptu u korner.
Iako su gosti bili bolji u prvih petnaest minuta, domaći su zaslužili vođstvo. Ipak, ostalo je 0:0 zahvaljujuci odličnom čuvaru mreže Užicana.

U nastavku ponovo “sudari” Nemanje Kuštrimovića i golmana gostiju Nikole Vasiljevića. Dobro plasirane lopte pirotskog fudbalera, Nišlija u dresu Slobode uspevao je da zaustavi.
U 50. minutu šansu utakmice imao je Nemanja Petrov, Nemanja Mančić je odigrao povratnu, a Petrov sa deset metara kraj palog Vasiljevića poslao loptu preko gola.
Jos jedna akcija a siguran gol Nemanje Mančića, pobegao je odbrani i sa osam metara šutirao preko gola!
Serija je nastavljena u 55.minutu, Ilić je sa osam metara ciljao, ali je Vasiljević ponovo nogom odbranio.
Umesto ubedljivog vođstva domaćih, na semaforu u 58.minutu SAMO 0:0!!!!!

Do kraja meča ništa se nije menjalo! Stalni napadi Piroćanaca i grčevita odbrana fudbalera Slobode.