AHA Mura Direkcija za izgradnju Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija Karate KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje ORK Pirot Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot

Pirot: Radnički – Sloboda Užice 0:0
Sudija: Denis Trailović (Zaječar)
Radnički: Ilić 7, Davidović 7, Ćirić 7, B.Boškov 7, Nikolić 7, Vlajković 7, Petrov 8, Selimović 6 (N. Mančić 7), Todorović 7 (Manić 6), Đurić – (Ilić 6), Kuštrimović 7 (Aleksić -)

Igrač utakmice: Nikola Vasiljević (Sloboda Point)

Umesto da napune mrežu Užičana mladi fudbaleri Radničkog osvojili su samo bod. Ogromna žela i nedostatak iskustva kao i odlične odbrane golmana Nikole Vasiljevića razlog su što fudbaleri Slobode nisu otputovali u Užice sa najmanje šest golova u mreži.

Gosti su bolje “otvorili” meč, imali nekoliko prilika, golman Ilić je dobro intervenisao. Slobodi je zbog čiste ofsajd pozicije u 6.minutu poništen gol. Radnički je u dva navrata zapretio preko Kuštrimovića, ali bez završnice.

Drugi deo prvog poluvremena pripao je domaćinu. Dve dobre akcije Todorovića i Kuštrimovića, ovaj drugi je šutirso ali užički golman postaje pravi junak prvog dela. Dobro je ciljao glavom Todorović, ali golman Vasiljević iz gornje ugla izbacuje loptu u korner.
Levi bek Božidar Ćirić napravio je najbolju akciju u prvom poluvremenu, nanizao četvoricu igrača u šesnaestercu, ali je ponovo Vasiljević iz donjeg desnog ugla poslao loptu u korner.
Iako su gosti bili bolji u prvih petnaest minuta, domaći su zaslužili vođstvo. Ipak, ostalo je 0:0 zahvaljujuci odličnom čuvaru mreže Užicana.

U nastavku ponovo “sudari” Nemanje Kuštrimovića i golmana gostiju Nikole Vasiljevića. Dobro plasirane lopte pirotskog fudbalera, Nišlija u dresu Slobode uspevao je da zaustavi.
U 50. minutu šansu utakmice imao je Nemanja Petrov, Nemanja Mančić je odigrao povratnu, a Petrov sa deset metara kraj palog Vasiljevića poslao loptu preko gola.
Jos jedna akcija a siguran gol Nemanje Mančića, pobegao je odbrani i sa osam metara šutirao preko gola!
Serija je nastavljena u 55.minutu, Ilić je sa osam metara ciljao, ali je Vasiljević ponovo nogom odbranio.
Umesto ubedljivog vođstva domaćih, na semaforu u 58.minutu SAMO 0:0!!!!!

Do kraja meča ništa se nije menjalo! Stalni napadi Piroćanaca i grčevita odbrana fudbalera Slobode.