“Mladi beli” osvojili samo bod! Za odlučujuću pobedu bila neophodna mnogo bolja igra!VIDEO

27. april 2016. 10:30 Sport Pirot Plus Online

Omladinska liga FS RIS

18.kolo

Pirot : Radnički – Dinamo Vranje 1:1 (1:1)

Sastav: Savić, Vasov, Mijalković, Pešić, Aleksov, Vasić, Bandić, Spasić, Milošević, Ivković, Krstić

Rezerve: Manić, Petrović, Milojević, Marković, Đorđev, Filipović

Značaj utaikmice, želja da se poveća prednost, pred odlučujući krug, u odnosu na jedinog konkurenta, kao da je ,,vezala noge,, fudbalerima Radničlkog. Igrali su ispod mogućnosti. J Radnički je trenutno prvi na tabeli sa 43 boda, Dinamo iz Vranja je drugi sa 38.

Počelo je onako kako se očekivalo, boljom igrom pirotskog tima.

5.minut Miloš Spasić prošao po desnoj strani, centrirao ali je Predrag Ivković loše šutirao

10.minut dobra kombinacija, Darko Vasić je šutirao sa 14 metara, ali je lopta završila kraj desne stative.

17.minut, prvi pogodak, dobra akcija Darka Vasića, lepo ubačena lopta u prostor i Miloš Spasić je sa 12 metara iskosa pogodio desni ugao .

17. minut Goool Miloš Spasić 1:0

31.minut, posle centaršuta, domaćem golmanu Saviću je iskliznula lopta iz ruku, šansu iskoristio Stojiljković i postigao gol

31.minut Goool Stoiljković 1:1

50.minut Miloš Spasić postiže gol koji sudija poništava zbog ofsajda

55.minut Predrag Ivković dribla u šesnaestercu i ne uspeva da šutira ka golu

56.minut Miloš Spasić šalje loptu sa 16 metara kraj gola

60.minut nekoliko igrača Radničkog šutiralo je iz šesnaesterca ka golu ali je odbrana domaćih zaustavila njihove udarce

61.minut centaršut Vasova, Krstić sa 16 metara šutira glavom preko gola

73.minut Miloš Spasić udarac sa 25 metara pogodio je stativu

88.minut Miloš Spasić postiže gol koji sudija Grujić poništava zbog igranja rukom

92.minut Kraj , ostalo je bez pobednika. Vranjancima čestitke za borbeniju i taktički mudriju ighru. Zatvorili su sve puteve ka golu,a preko brzonogog Stoiljkovića opasno pretili.

Remi nije nešto posebno promenio u plasmanu, očekivalo se da pobedom podmladak Radničkog već u ovom kolu reši pitanje prvaka. Pirotski tim i dalje ostaje najozbiljniji kandidat za prvo mesto.