Katastrofa u Ropotovu. Jedinstvo poraženo od direktnog rivala u borbi za opstanak!

26. maj 2017. 11:00 Sport Pirot Plus Online

28.kolo

25.maj

Ropotovo Ropotovo – Jedinstvo Pirot 6:0 ( 4:0)

Jedinstvo: Nešić, Potić, Pešić, Boškov, Mladenović, Petković (Stamenković ) Filipović, ( Mančić) Todorović, Ćirić, Mančić, Branković

Kada se najmanje očekivalo, posle serije uspešnih rezultata, fudbaleri Jedinstva poraženi su u susretu sa direktnim konkurentom u borbi za opostanak.

Ekipa trenera Bojana Panajotovića već u prvom poluvremenu dozvolila je domaćinu da u prvih 11 minut postigne dva gola, doduše drugi is penala, a prvi već u 6 minutu. Loš start uticao je na igru Piroćanaca , pošto su gosti iskoristili da već u 18.minutu vode sa 3:0. Četvrti pogodak u prvom delu postigli su u 36. minutu.

U nastavku su gosti igrali bolje, ali nisu uspeli da realizuju izgledne prilike. Peti gol pirotski fudbaleri primili su u 60.minutu, a šesti, na kraju meča!!

Ovaj poraz je ugrozio pozociju Jedinstva. Naš tim u idućem kolu igra u Pirotu protiov Lužnice, a u poslednjem kolu sastaje se sa prvakom ekipom Budućnost. Dakle, pirotski zonaš bi mogao da osvoji maksimalno 35 bodova. Da li će to biti dovoljno!?Treba reći da je i Balklanski, takodje u neugodnoj situaciji !