AHA Mura Branislav Kostić Direkcija za izgradnju Dom kulture FK Radnički Pirot Gimnazija JP "Gradska toplana" JP "Komunalac" JP Vodovod i kanalizacija KK Pirot KMF Pirot NALED obrazovanje ORK Pirot Politika Rodoljub Ćirić Tigar ad Uroš Mijalković Vladan Vasić vremenska prognoza zdravstvo ŽKK Gimnazijalac ŽRK Pirot

Da li je Radnički remijem u Jagodini izgubio sve izglede za opstanak? Ponovo problem neefikasnost

Jagodina: Jagodina – Radnički Pirot  0:0  (  0:0)

Radnički: Bulajić, Stojanovski, B. Mančić ,Miloš Nikolić, Dojkić, Žeradjanin, Petrov, Liščević, M.Mančić,  Spasić,  Jovanović.

Rezerve: Stamenković, Yao, Filipović, Tolić, Ivković, Petrić , Dimitrov.

Radnički nije uspeo u Jagodini. Obećanja, najave  da će se izgarati na terenu za značajnu pobedu, na kraju se nisu do kraja obistinila. Jesu fudbaleri Radničkog pokazali želju da postignu povoljan rezultt, ali ne i one najvažnije fudbalske elemente, da imaju znanja i koncentracije u završnici.

Fudbaleri Radničkog propustili su da u značajnoj utakmici u borbi za opstanak  vode posle prvih 45 minuta.

Ekipa Gorana Lazarevića je stalno u u napadu, domaći su se branili u prvih 45 minuta, ali I ovoga puta problem pirotskog tima je realizaija. U prvom delu prilike su imali Petrov , Žeradjnin I Spasić, ali ih nisu iskoristili.

Prema informacijama iz Jagodine, sudija  Milan Matić je veoma korekno sudio u prvom poluvremenu.

I u drugom poluvremenu gosti su imali inicijativu ali bez završnice. Nespretne reakcije pred golom domaćih doponele su da se uvuče nesigurnost, nervoza, što je uticlo i na realizaciju.

Lazarević je u nastavku uveo Ivkovića i Dimitrova umesto Jovanovića i Žeradjanina.
 za razliku na neke ranije mečeve, sudjenje  izuzetno korektno. Radnički je sa te strane imao sve uslove za igru.
     Jagodinci su i u nastavku ,, krali,, vreme, lezali na terenu jer im je cilj ocigledno bio da odigraju nerešeno.Čiji je ustvari  cilj ostvaren na Stadionu je svima bilo jasno.

Prema utiscima pristnih Radnički je ” imao loptu” u većem delu utakmice , ali je i ovoga puta najveći problem bio –  dati gol.  Samo to !!!
Ovim ” remijem,, šanse Radničkog da ostane u Ligi svedene su na teoriju.